חדש באתר!
סל קניות...
 
 
מוצר זה כבר מופיע בסל הקניות שלך Close ShoppingCart ShoppingCart
ניידים / טאבלטים
מחשבים נייחים
דיסקים קשיחים
מסכי מחשב
ציוד היקפי
 
סגור
אנא בחרו את המוצר אותו תרצו לרכוש:
 
 
החל מ-
55
הוסף לסל
13

פרטים נוספים
מס' מכירה: 53405

SanDisk עם אחריות ל-5 שנים מבית Ultra Fit 64GB בנפח Disk On Key USB 3.1 דגם  SDCZ430-64G-G46

אחריות ל-5 שנים ע"י קבוצת ח.י. – היבואנית הרשמית של מוצרי Sandisk בישראל!

מהירות כתיבה של עד פי 15 יותר מזיכרונות ניידים רגילים בחיבור 2.0 ‏USB**

העברת סרט באורך מלא מהר בפחות מ-30 שניות

מהירויות קריאה של עד MB‏130/שנייה**

חיבור מהיר 3.1 ‏USB בזיכרון נייד קטן ודק

אידאלי למחשבים ניידים, טלוויזיות, קונסולות משחקים, מערכות שמע ברכב ועוד

דרך מהירה להעברת קבצים בין מכשירים

שמירה על פרטיות הקבצים בעזרת התוכנה הכלולה SanDisk SecureAccess™‏‏‏2‏

הזיכרון הנייד SanDisk Ultra Fit High-Speed USB 3.1 Flash Drive בנפח ‏GB64* הוא מוצר קטן בעל מהירויות אדירות. בזכות העיצוב החכם שלו ניתן לחבר אותו בנוחות למחשבים ניידים, טאבלטים, טלוויזיות או מערכות שמע ברכב, גם במקומות צרים. ניתן להשאיר אותו מחובר כשטח אחסון נוסף מבלי לחשוש שהוא יפגע או ישבר. בנוסף, הוא מאפשר להעביר קבצים בין מכשירים במהירויות גבוהות מאוד. הודות לחיבור 3.1 ‏USB, ניתן ליהנות ממהירויות כתיבה של עד פי 15 יותר מזיכרונות ניידים בחיבור 2.0 ‏USB‏** ולהעביר מהר יותר גם סרטים באורך מלא‏‏1.‏  הוא גם מרחיב את שטח האחסון שלכם ב-GB64 נוספים, כדי שתוכלו לשמור קבצים גדולים.

תוכנת ההצפנה הכלולה ™‏SanDisk SecureAccess מגינה באמצעות סיסמה והצפנת bit64‏‏‏2‏ על הקבצים הפרטיים שלכם, כך שאתם זוכים לראש שקט בידיעה שהקבצים בטוחים כשאתם לוקחים אותם אתכם.

מהירות כתיבה של עד פי 15 יותר מזיכרונות ניידים רגילים בחיבור 2.0 ‏USB**

העברת סרט באורך מלא מהר יותר מזיכרונות ניידים בחיבור 2.0 ‏USB‏‏1

מהירויות קריאה של עד MB‏130/שנייה**

זיכרון אחסון קומפקטי ומהיר במיוחד בחיבור 3.1 ‏USB

זיכרון אחסון שאפשר לחבר ולהשאיר

אידיאלי למחשבים ניידים, טלוויזיות, קונסולות משחקים, מערכות שמע ברכב ועוד

העברת קבצים במהירות אדירה בין מכשירים

שמירה על פרטיות הקבצים בעזרת התוכנה הכלולה SanDisk SecureAccess™‏‏‏2‏

שחזור קבצים אבודים או פגומים באמצעות מנוי לשנה לתוכנה ®‏RescuePRO‏‏3

הזיכרונות הניידים מסוג SanDisk High-Speed USB 3.1 Flash Drive הנם בעלי מהירויות העברה גבוהות משמעותית מאלה של זיכרונות ניידים בחיבור 2.0 ‏USB. כך, ניתן להישען לאחור וליהנות מהעברה מהירה יותר של סרטונים, מוסיקה, תמונות וקבצים נוספים.

SanDisk מציעה מגוון רחב של זיכרונות ניידים עם רמות ביצועים שונות

בהתאם לדרישות המשתמש.‏ אם הזיכרון הנייד SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash Drive אינו מציע לכם את הפתרון המתאים, להלן כמה אפשרויות אחרות שניתן לשקול:

הזיכרון הנייד ‏SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash Drive בעל מהירות כתיבה של עד פי 15 יותר מזיכרונות ניידים בחיבור 2.0‏ USB, כך שניתן להעביר סרטים באורך מלא, הרבה יותר מהר.

קל לחיות את החיים כמו שרוצים עם הזיכרון הנייד SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash DriveGB32. הוא מעניק לכם שפע של מקום במידת הצורך, כדי שתוכלו להסתובב עם כל הסרטונים, התמונות והשירים האהובים או עם קבצי עבודה גדולים.

הודות לעיצוב הדק ולמהירויות הגבוהות - למשל, מהירות קריאה של עד MB‏‏130/שנייה - SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash Drive הופך את חוויית האחסון והעברת הנתונים למהירה ונוחה יותר.

הזיכרון הנייד‏SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash DriveGB64 מגיע עם התוכנה ™‏SanDisk SecureAccess, כך שקל להגן על קבצים אישיים או חשובים, כגון מצגות עסקיות או מסמכים משפטיים. פשוט גררו ושחררו את הקבצים לתוך הכספת והם יהיו מוגנים באמצעות סיסמה אישית והצפנה אוטומטית מסוג ‏AEDbit32. כך התכנים שלכם יישארו פרטיים ומאובטחים בכל פעם שאתם מסתובבים עם הזיכרון הנייד או מאחסנים אותו במקום אחר מוגן.

הזיכרון הנייד SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash DriveGB64 מתאים למחשבים ניידים ומכשירים עם יציאות 3.1 ‏USB. הוא תואם גם למכשירים ישנים יותר עם יציאות 2.0 ‏USB כך שתוכלו להפיק את המרב גם מהם.

SanDisk מפתחת ומייצרת את הזיכרונות הניידים שלה תוך שמירה על רמת אמינות מרבית, כך שאתם יכולים לסמוך על‏SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash DriveGB64 שיאחסן את הקבצים החשובים שלכם.

בואו ליהנות ממהירות אדירה בראש שקט. הזיכרון הנייד SanDisk Ultra High-Speed USB 3.1 Flash DriveGB64 מגיע עם אחריות לחמש שנים.

נתונים טכניים:

ביצועים/מהירות: מהירות כתיבה - עד פי 15 מהר יותר מזיכרונות ניידים בחיבור 2.0‏ USB; מהירות קריאה של עד ‏MB‏130/שנייה‏**‏

מידות:‏ ‏19.1 מ"מ x ‏115.9 ‏מ"מ x ‏8.8 מ"מ (ללא מכסה)

טמפרטורת הפעלה: ‏C°0 עד C°355

טמפרטורת אחסון:‏ C°10-  עד C°70

תאימות

3.1 ‏USB 3.0/ USB  (תואם גם ליציאות 2.0 ‏USB)

לתוכנה SanDisk SecureAccess‏:

‏‏‏‏Windows® Vista,‏ 7 ‏Windows®‏, ‏8 Windows 10, Windows‏‏ ו-10.7Mac OS X v ואילך (יש צורך בהורדת תוכנה ל-Mac. למידע נוסף: ‏www.sandisk.com/SecureAccess‏)

•           תמיכה: אחריות לחמש שנים4

 

כל המוצרים של SanDisk מיוצרים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ונבדקים בבדיקות הקפדניות ביותר, כך שאתם יכולים להיות שקטים ולסמוך על האיכות, הביצועים והאמינות של SanDisk.

*GB‏1=‏1,000,000,000 בייט. שטח האחסון בפועל עשוי להיות קטן יותר.

**‏‏‏3.1 ‏‏SanDisk Ultra USB‏ ‏GB‏32 ו-‏GB‏64‏: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 10 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏100/שנייה. ‏16GB: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 15 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏100/שנייה. ‏‏3.1 ‏‏SanDisk Ultra Fit USB‏ ‏GB‏32 ו-‏GB‏64‏: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 10 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏130/שנייה. ‏16GB: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 15 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏130/שנייה. ‏3.1 ‏SanDisk Extreme USB‏ ‏GB‏16: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 12 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏2415/שנייה. ‏32GB: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 215 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏2415/שנייה. 64GB: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 415 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏2415/שנייה.‏‏‏3.1 ‏SanDisk Extreme PRO USB ‏: מהירות כתיבה לזיכרון עד פי 60 מהר יותר מזיכרון נייד רגיל בחיבור ‏2.0 USB‏ (MB‏4‏/שנייה); מהירות קריאה של עד MB‏260/שנייה. ‏הכל: צריך יציאת 3.1 ‏USB. מבוסס על בדיקות פנימיות; הביצועים בפועל עשויים להיות איטיים יותר בהתאם למכשיר המארח. MB‏1 = ‏1,000,000 בייט.

1מבוסס על העברת סרטון מסוג 4-‏MPEG בגודל GB‏1.2 באמצעות מכשיר מארח עם יציאת 3.1 ‏USB. התוצאות עשויות להשתנות בהתאם למכשיר המארח, תכונות הקובץ וגורמים נוספים.

2 ‏‏ההגנה באמצעות סיסמה והצפנה מסוג AESbit-‏128 נתמכת במערכות ההפעלה, ‏Vista ‏‏®‏Windows, ‏7 ‏®‏Windows, ‏8 ‏Windows ו-‏10.6‏vMac OS X ואילך (במחשבי Mac יש צורך בהורדת תוכנה. לפרטים נוספים ראו‏ ‏ www.SanDisk.com/SecureAccess‏‏‏).

3דרושה הרשמה; בכפוף לתנאי השירות.

4 ראוwww.sandisk.com/wug

©  2014 SanDisk Corporation. כל הזכויות שמורות. SanDisk ו-RescuePRO הם סימנים מסחריים של SanDisk Corporation, הרשומים בארה"ב ובמדינות נוספות. SanDisk SecureAccess ו-SanDisk Ultra Fit הם סימנים מסחריים של SanDisk Corporation. Mac ו-Mac OS הם סימנים מסחריים של .Apple Inc. כל שאר הסימנים המסחריים הם קניינם של בעליהם בהתאמה.
שדרוגים (בתהליך הרכישה)

● איסוף מנקודת BOX IT הקרובה לביתך 0 ₪
● משלוח בדואר רשום (עד 14 ימי עסקים) 0 ₪


דגשים חשובים

משלוח לנקודת איסוף הקרובה לביתך (עד 7 ימי עסקים) – חינם

דואר רשום (14 ימי עסקים) – חינם (מומלץ בעיקר אם אתם גרים ביישוב מאוד מרוחק מנקודות איסוף של Boxit/Epost ו/או אם יש לכם רק ת.ד. ללא כתובת למשלוח)

משלוח לנקודת איסוף הקרובה לביתך בתוך 3 ימי עסקים, לכל ההזמנות אשר התקבלו ועברו אישור חברת אשראי עד השעה 11:00 בבוקר. לאחר השעה 11:00 – יתווסף יום נוסף.

האיזורים הכלולים בשירות: חיפה והקריות עד ארד, כולל ירושלים והסביבה.

שאר האיזורים - עד 14 ימי עסקים. 

** לא כולל שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.

לאור המצב הבריאותי הרגיש, אנו נשמעים ופועלים על פי הנחיות משרד הבריאות.
לקוחות או מי מבני הבית הנמצאים בבידוד, ראשית אנו מאחלים לכם שיעבור בקלות. שנית נשמח לתאם לכם אספקה או התקנה בסיום תקופת הבידוד.

שימו לב, ייתכנו שינויים נוספים בתקופת ימי האספקה וזאת בכפוף להנחיות משרד הבריאות אותם אנו נמלא במלואם.

לא תותר איסוף עצמי ממחסני החברה עד להודעה חדשה  

דגם: SDCZ430-64G-G46


פרטי הספק

קבוצת ח.י  

קבוצת ח.י. הוקמה בשנת 1986, היא מאגדת מספר חברות ומשווקת מוצרי אלקטרוניקה באמצעות ארבעה מהן מהן: ח.י. אלקטרוניקה ורכיבים בע"מ המתמחה ביבוא, שיווק, שירות והפצה של מוצרי אלקטרוניקה וחשמל ביתיים, מכשירי ניווט ומוצרי מחשוב. 
ח.י. רכיבים בע"מ ( "adwise" לשעבר) מתמחה ביבוא, שיווק, שירות והפצה של רכיבים אלקטרונים, כרטיסי מסך ופתרונות אחסון לשוק התעשייה וההיי-טק.
אלקטרודן סחר בע"מ מתמחה בייבוא של מוצרים לבנים כגון תנורי אפיה, מקררים, מקפיאים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים ועוד.
שיא קום בע"מ מתמחה ביבוא טלפונים סלולריים ואביזרים.

קבוצת ח.י. נבחרה ע"י LG Electronics להיות היבואנית והמפיצה הבלעדית בישראל של הצגים, מוצרי המחשוב והציוד ההיקפי המיוצרים על ידה. במסגרת זו, משווקת ח.י ומפעילה מערך שרות לקו המוצרים הכולל: מסכים וטלוויזיות פלאזמה ו LCD , מסכי מחשב, מחשבים ניידים, כונני מולטימדיה ומאגרי מידע.

קבוצת ח.י. הינה היבואנית הרשמית של המותגים: LG ElectronicsBellers, Gorenje, Ariston, Seagate, Que, Sandisk, Motorola ועוד. 

טלפון : 6683*

אתר אינטרנט : www.hye.co.il  

 

השובר ישלח אליכם זמן קצר לאחר הרכישה באמצעות האימייל ויופיע גם תחת החשבון שלכם .

ט.ל.ח

 
 
|   עסקים   |   תנאי שימוש   |   צרו קשר   |   מדיניות פרטיות   |   ביטול עסקה   |
לביטולי עסקה כדין יש לשלוח שם מלא, ת.ז ומס' הזמנה באחד מהאופנים הבאים:ביטול עסקה, דוא"ל:info@bigdeal.co.il או דואר רשום: ת"ד 1109 ראשל"צ עבור ביג דיל.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר ביג דיל. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר ובנתוני המבצעים השונים
לרבות: הנחות על הופעות, הנחות על הצגות, קניה קבוצתית עבור מבצעי ספא, מסאז' בהנחה, כרטיסים מוזלים לארועים, הנחות לאטרקציות, קניות קבוצתיות למוצרי ספא,
הנחות למסעדות,קופונים,חוגים, סדנאות, קורסים, לימודי העשרה, קבוצות רכישה למוצרי תרבות ופנאי או מוצרים אחרים - ללא קבלת אישור מפורש בכתב.