חדש באתר!
סל קניות...
 
 
מוצר זה כבר מופיע בסל הקניות שלך Close ShoppingCart ShoppingCart
נופש בחול
menu
חבילות נופש
טיולים מאורגנים
טיסות
הופעות בחול
 
סגור
אנא בחרו את המוצר אותו תרצו לרכוש:
מחיר לאדם בהרכב זוגי/שלושה בחדר- 1399 $
 
מחיר לאדם יחיד בחדר (סינגל)-1749 $
 
 
 
החל מ-
5036
0

פרטים נוספים
מס' מכירה: 57810

טיול מאורגן למרוקו הגיאוגרפית הכולל 12 ימים, טיסות, מלונות ע''ב חצי פנסיון, מדריך צמוד ואוטובוס!

המחיר כולל:

טיסה בקו ת"א  - קזבלנקה - מרקש ת"א כולל מיסים והיטלים. הטיסה היא דרך יעד בייניים.

בתי מלון מדרגת תיירות טובה וראשונה, על בסיס לינה וחצי פנסיון.

כניסות לאתרים כמפורט במסלול.

אוטובוס תיירים ממוזג לביצוע תכנית הטיול.

מלווה ישראלי צמוד.

אשרת כניסה למרוקו לבעלי דרכון ישראלי בלבד .

מדריכים מקומיים במרוקו.

טיפים לנותני השירותים בחו"ל.

:לבחירתכם בתהליך הרכישה

12 ימים בתאריכים הבאים: 27/10-8/11

מחיר לאדם בהרכב זוגי/שלושה בחדר- 1399 $ (יש לרכוש 2/3 שוברים)

מחיר לאדם יחיד בחדר (סינגל)-1749 $ (יש לרכוש 3 שוברים)

פירוט על הטיסות : (טיסת אייר אירופה דרך מדריד לקזבלנקה)

27/10/2019TLV-MAD UX1302 1605-2015

27/10/2019 MAD-CMN UX1113 2325-0110

08/11/2019 RAK-MAD UX1424 0250-0445

08/11/2019 MAD-TLV UX1301 0905-1435

:מסלול הטיול

יום 1: תל אביב – קזבלנקה

ניפגש בנתב"ג  ונטוס לקזבלנקה (טיסה דרך יעד ביניים) עם הנחיתה העברה למלון.

יום 2: רבאט - מקנס -  פס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרבאט, עיר הבירה של מרוקו ומקום מושבם של משרדי הממשלה, בית  הפרלמנט וארמון המלך.   נבקר ברחבת ארמון המלך ובמוזוליאום שבנה חסן השני לזכר אביו מוחמד החמישי וברחבת המסגד הגדול, טור חסן ובקסבת אל אודיה, משם נצפה לעבר העיר סאלה הנמצאת בצדו השני מעבר לנהר בו - גרג. נמשיך למקנס ונבקר ברובע היהודי העתיק של העיר, נצפה על "תלמוד תורה" והמלח היהודי ובאם יתאפשר נערוך סיור בבית הקברות היהודי. אחרי כן נמשיך לפס ללינה.

יום 3: פס

נצא לסיור בעיר פס, נסייר במדינה, נבקר בבית העלמין היהודי השמור, שם נבקר את קברה של הצדקת ללה סוליקה ונטייל בין סמטאותיו המפותלות של הרובע  היהודי. כמו כן נצפה על ארמון המלך ששימש בעבר כבית ספר התיכון היהודי, "אליאנס". ביקור בבית רמב"ם.

יום 4 : איפראן – ראשידיה - ארפוד

ניפרד מפס  וניסע דרומה בדרך  הארזים אשר באטלס התיכון, לאיפראן, עיר הנופש והקיט של מלך מרוקו המזכירה את אזור האלפים בשוויץ ונגיע  אל האגם שבלב העיר. המשך היום יביא אותנו  לטיול בין כפרי ברברים ורועים נוואדים . נמשיך  בנסיעה  אל פתחו  של המדבר  במעבר ועמק הזיז הירוק לאורכו נטועים עצי תמר, תוך תצפית על חקלאות מסורתית שמתקיימת מאות שנים . נמשיך לרשדייה ולחולות הסהרה. נחצה נאות מדבר ירוקים לעמק תפיללאת ונגיע לעיר ארפוד – עיר מוצאה של משפחת אבוחצירא.  עם ההגעה ניסע למלוננו.

יום 5 : ארפוד - טיול ג'יפים – קניון הטודרה  - ווארזאזאת

בשעות הבוקר המוקדמת נגיע אל פתחו של מדבר הסהרה ואל דיונות הזהב של מרזוגה על גבי ג'יפים . עם ההגעה  נטפס על אחת הדיונות ומפסגתה נראה את הזריחה. בהמשך ניסע דרך"אלף הקסבות" באזור עמק תפיללאת - עמק בו שולט הצבע הירוק על אלפי דקליו, אל אזור קניוני הטודרה והדאדאס. בצהריים נצא לסיור רגלי קצר בקניון הטודרה. ומשם נמשיך לעיירת  המחוז ווארזאזאת שם נלון.

יום 6 : ווארזאזאת – טאלווין - טרודנט -  אגדיר

ווארזאזאת עיר השלטון המערבת ישן וחדש. העיר הפכה לאתר  הסרטה לצוותי צילום מכל העולם. בעיר אווירה מדברית עם חנויות ייחודיות לקדרות ושטיחים ברבריים . בהמשך נסיעה לעיירה טלווין ביקור קצר המשך לעיירה הברברית טרודנט. משם נסיעה לאגדיר לביקור ולינה

יום 7: אגדיר – עין זיגאן

הבוקר נערוך סיור בעיר הקייט אגדיר, נסייר בנמל ה"מרסה" ונצפה בהגעת ספינות הדייג העמוסות בדגה. לאחר הסיור נצא לאינזגן, עיירת הברברים עם השוק הססגוני בתום הביקור נשוב לאגדיר. 

יום 8  : אסאווירה  סאפי

לא'סווירה, אחת מערי החוף היפות שלאורך האוקיאנוס האטלנטי. א'סאווירה, ששמה העתיק מוגדור היא עיר נמל עתיקה שבתיה מסוידים לבן וכחול וידועה בתעשיית עץ הטוייה (ערער). נבקר במדינה, בסמטאות העיר, בשווקיה, נראה את חומותיה ,והמלאח העתיק (עירו של הצדיק פינטו) . נגיע לנמל הדייגים הציורי של העיר ואם הזמן יספיק  המעוניינים יוכלו לאכול סרדינים ודגים טעמים . בתום הסיור נסיעה ללינה.

יום 9: קזבלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לקזבלנקה עם ההגעה, נערוך סיור בקזבלנקה, נבקר במדינה, נצפה על המסגד הגדול ע"ש חסן ה- 2 שנחשב מפואר ביותר בעולם, נעבור באזור הוילות אנפה ונסתובב בין חנויות השוק המקומי. נמשיך לטייל ברחובות העיר באזורים ככיכר האו"ם, בתי המשפט, הדואר, הקונסוליה הצרפתית וקתדרלת ה"לב הקדוש". העברה למלון.

יום 10: מרקש - העיר האדומה

לאחר ארוחת בוקר נסיעה למרקש, הפנינה אשר בהרי האטלס הגבוה, עיר המוקפת דקלים על רקע חומותיה האדומים. יום שנקדיש לאתריה ההיסטורים: נצפה על  מסגד הכותובייה ובגני מנרה המוקפת עצי זית ועוד. נשוטט בסמטאות המלאח שם חיים עדיין יהודים ונבקר בבית הקברות העתיק וכן בבית הכנסת.

יום  11: עמק האוריקה

ביום זה נצא אל עמק האוריקה היפה והירוק, ממנו נשקפים הרי האטלס הגבוהים וביניהם הפסגה הגבוה ביותר במרוקו, הר הטובאקל. הסיור מתחיל במישורים ופונה ומטפס אל  האטלס, דרך כפרים ברבריים, אל שוליו הצפוניים של רכס הטובאקל. האיזור רווי נחלים קטנים וגדולים המעבירים כמויות מים רבות מהאטלס הגבוה למישור. בחלק מכפרי עמק האוריקה, איזור ירוק, השונה בתכלית מהאזורים שהכרנו עד כה . בתום היום נשוב למלוננו.

יום 12: מרקש – ת"א

המשך ביקורים במרקש, נגיע אל כיכר ג'מע אל פנה הססגונית  והמרתקת ,בשעה שבה מתעוררת הכיכר לחיים. דוכני האוכל המעשנים, מרקידי הנחשים לקול צלילי החליל, מספרי סיפורים ,מרפאים וקוסמים המהלכים בקסם וחן המאפיינים את שווקיה של העיר הקסומה.  אחר הצהריים זמן לקניות העברה לשדה התעופה של מרקש לטיסתנו ארצה (טיסה דרך יעד ביניים).

 

 

 דגשים חשובים

למימוש: 27/10-8/11

המחיר לאדם עפ"י הרכב החבילה המפורט בגוף המבצע - מותנה ברכישת 1/2/3 שוברים

תשלומים ללא ריבית

טיסת אייר אירופה דרך מדריד לקזבלנקה

כבודה – 23 ק"ג + 8 ק"ג תיק יד

קוד טיול: MOG

המחיר אינו כולל:

ביטוח רפואי ומטען.

הוצאות אישיות.

טיפ למלווה הקבוצה הישראלי.

כל מה שאינו מופיעה תחת הסעיף "המחיר כולל".

הערות:

סדר ימי הטיול יכול להשתנות בהתאם לתנאים המקומיים.

אשרת כניסה למרוקו: איסתא אינה אחראית במקרה בו לא יינתן אישור כניסה למרוקו ויעדיי ביניים, הוצאות הטיסה יחולו על המטייל בלבד. לצורך הסדרת ויזה יש להעביר צילום דרכון של הנוסעים עד 14 ימים לפני יציאה הקבוצה.

יש להתייעץ עם משרד הבריאות בנושא חיסונים.

מעבר הגבול -הכניסה למרוקו כרוכה בפרוצדורה הדורשת המתנה – לעתים ממושכת.

מדריכי איסתא מנוסים בתהליך זה ויעשו הכול על מנת לקצר את התהליך וזמן ההמתנה.

בתי מלון -בתי המלון בהם נשהה הינם בדרגת תיירות טובה. אך ראוי וחשוב להדגיש שיש הבדלי רמות  בהשוואה למוכר לנו בארץ בהיבטי שרות, יעילות ,תחזוקה  והמבחר העשיר לו הורגלנו בארוחות הבוקר. 

האוכל המרוקאי - האוכל המוגש בבתי המלון והטיבול אינו דומה לתבשילים והסלטים המוכרים לנו כ"אוכל מרוקאי" בארץ. קיים הבדל גדול בין תבשילים והסלטים המרוקאים לבין אלה שבישלו יהודי מרוקו. נא לא להתאכזב ! יש גם אוכל טעים מאוד.

אזהרת מסע מתמשכת – מכיוון שישראל אינה מנהלת יחסים רשמיים עם מדינות ערב מלבד מיצרים וירדן הלוט"ר הוציא אזהרת מסע מתמשכת למרוקו, הממליץ להימנע מנסיעה לארץ זו.

נא לשים לב: כל נוסע אחראי למסירת פרטי הדרכון העדכניים שלו הנדרשים לקבלת ויזה קבוצתית למרוקו. בלי ויזה קבוצתית אי אפשר להיכנס למרוקו. על הלקוח למסור פרטי דרכון מלאים במעמד ההזמנה של הטיול (כולל שם מלא ונכון, מס' דרכון, תאריכי לידה, תאריכי הנפקה ותוקף). מסירת הפרטים היא על אחריותו של הנוסע. תיקונים ושינויים המתבקשים בפרטי הנוסע והדרכון אפשריים לתיקון ושינוי עד  14 יום פני יציאת הטיול (ועל הסוכן לעדכן בכך את המחלקה)

14 ימים לפני מועד יציאת הטיול ואו אחרי שמסרו לנו פרטי דרכון חל איסור להחליף דרכון ואו לשנות פרטים כלשהם בדרכון. כל שינוי שיחול באחריות הסוכן בלבד.

המחירים אינם כוללים מס מקומי, אותו יש לשלם במלון עצמו

להזמנות, יש ליצור קשר עם חברת "איסתא" , מייד עם קבלת השובר במייל האישי, בטל':03-7777159  בשעות פעילות: ימים א'-ה' 08:30-20:00, ימי ו' וערבי חג 08:30-13:00

אישור סופי מותנה באישור ספק המלון בחו"ל, במקרה בו לא יתקבל אישור כאמור, איסתא תציע מלון חלופי ברמה דומה 

ביטול ההזמנה ע"פ חוק הגנת הצרכן ובהתאם לתנאי הביטול של חברת איסתא

לתקנון איסתא - לחצו כאן


פרטי הספק

איסתא ליינס חברת נסיעות

איסתא, רשת הנסיעות הגדולה בישראל, עם 45 סניפים בכל רחבי הארץ.

הרשת מעניקה שירות מגוון בכל תחומי התיירות והנופש בארץ ובעולם ומעסיקה סוכני נסיעות מנוסים המעניקים ייעוץ טיולים והזמנת חופשות במגוון אפיקי התיירות:
טיסות, נופשונים, בתי מלון בחו"ל, השכרת רכב, הפלגות נופש, טיולים מאורגנים, כפרי נופש למשפחות, חבילות סקי
חבילות ספורט, חבילות מוסיקה, טיולי תרמילאים, ביטוח נסיעות ומטען, נופש בארץ כולל טיסות ובתי מלון.

אתר אינטרנט: www.issta.co.il

טלפון: 03-7777159

השובר ישלח אליכם זמן קצר לאחר הרכישה באמצעות האימייל ויופיע גם תחת החשבון שלכם .

ט.ל.ח

 
 
|   עסקים   |   תנאי שימוש   |   צרו קשר   |   מדיניות פרטיות   |   ביטול עסקה   |
לביטולי עסקה כדין יש לשלוח שם מלא, ת.ז ומס' הזמנה באחד מהאופנים הבאים:ביטול עסקה, דוא"ל:info@bigdeal.co.il או דואר רשום: ת"ד 1109 ראשל"צ עבור ביג דיל.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר ביג דיל. אין להעתיק, להציג בפומבי או להשתמש בתכנים המתפרסמים באתר ובנתוני המבצעים השונים
לרבות: הנחות על הופעות, הנחות על הצגות, קניה קבוצתית עבור מבצעי ספא, מסאז' בהנחה, כרטיסים מוזלים לארועים, הנחות לאטרקציות, קניות קבוצתיות למוצרי ספא,
הנחות למסעדות,קופונים,חוגים, סדנאות, קורסים, לימודי העשרה, קבוצות רכישה למוצרי תרבות ופנאי או מוצרים אחרים - ללא קבלת אישור מפורש בכתב.